ID 1098873 • Prodaja •  Stan

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića, 129m2

Rastka Petrovića, Medaković 2, Voždovac, Beograd
Cena
220.000 €
1.705 €/m²
Podeli oglas
Osnovni podaci
Šifra oglasa:
23323
Kvadratura
129 m²
Broj Soba
5.0
Sprat
1
Ukupna spratnost
2
Tip objekta
Novogradnja
Datum
2026-05-16
Grejanje
EG
Opremljenost
Terasa Telefon Interfon
Dodatne informacije
Uknjižen Dupleks
Opis

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne sobe, kupatila i terase. Na drugom nivou nalaze se tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan poseduje PVC stolariju, parket i keramiku, a na svim spoljnim zidovima je urađena termoizolacija. Uknjižen na 119m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Agent: Ivan Nešić

Kontakt ograšivača

Prilikom poziva naglasite da ste oglas videli na sajtu ČUVARKUĆA Šifra oglasa: 23323
Pozovi oglašivača