ID 1097361 • Prodaja •  Stan

Četvorosoban stan kod Aqua parka sa garažom

Jagodina, Aqua park, Grad, Jagodina
Cena
186.000 €
1.706 €/m²
Podeli oglas
Osnovni podaci
Šifra oglasa:
10238
Kvadratura
109 m²
Broj Soba
4.0
Sprat
5
Ukupna spratnost
5
Tip objekta
Novogradnja
Godina izgradnje
2013
Datum
2026-05-10
Grejanje
EG
Opremljenost
Terasa Lodja Klima Lift Topla voda Interfon Video nadzor Garaža
Dodatne informacije
Uknjižen Penthouse
Opis

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan površine 109 m² pažljivo je organizovan i sastoji se od tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i toaleta. Posebnu vrednost ovom prostoru daje terasa od 23 m², idealna za uživanje u otvorenom pogledu na ceo grad, Aqua park i okolne planine. Enterijer je oplemenjen granitom na podovima, dok sopstveni kotao na struju obezbeđuje dodatnu kontrolu i udobnost. Uz stan dolazi i garažno mesto od 24 m², što zaokružuje ovu izuzetnu ponudu. TEL. 064/831-2062

Kontakt ograšivača

Prilikom poziva naglasite da ste oglas videli na sajtu ČUVARKUĆA Šifra oglasa: 10238
Pozovi oglašivača