ID 1097743 • Prodaja •  Stan
Galerija (8)

Народног фронта

Народног фронта, Banja Koviljača, Opština, Loznica
Cena
70.000 €
1.795 €/m²
Podeli oglas
Osnovni podaci
Kvadratura
39 m²
Broj Soba
1.0
Sprat
1
Ukupna spratnost
5
Stanje objekta
Luksuzno
Tip objekta
Novogradnja
Datum
2026-05-11
Opremljenost
Terasa Lodja Klima KATV Internet Interfon Video nadzor Parking
Dodatne informacije
Uknjižen Odmah useljiv
Opis

Продаје се , ,Бунар лукс'' апартман у Бањи Ковиљачи. Локација: центар, Вила Пејак, I спрат Конфигурација: једнособни Површина: 38,8 м2 Опремљен комплет новим стварима, осим једног телевизора и пар судова. Продаје се са паркинг местом у подземној гаражи. Прошле године категорисан са 4*. Одмах усељив или спреман за издавање. У случају задржавања имена власник добија сајт https: //bunarluks. rs/ и странице на ФБ и Инстаграму. Цена: 70000 евра или замена за стан у Новом Саду или Шапцу. Контакт: 063/11-11-522

Kontakt ograšivača

Жељко
Prilikom poziva naglasite da ste oglas videli na sajtu ČUVARKUĆA
Pozovi oglašivača