ID 1097859 • Prodaja •  Stan

Prodaja, Stan, Vranje, Ledena Stena

Vranje, Ledena Stena, Grad, Vranje
Cena
76.900 €
1.202 €/m²
Podeli oglas
Osnovni podaci
Šifra oglasa:
10243
Kvadratura
64 m²
Broj Soba
2.5
Sprat
9
Tip objekta
Novogradnja
Datum
2026-05-12
Grejanje
EG
Opremljenost
Terasa Klima Lift Podrum Interfon Parking
Dodatne informacije
Uknjižen
Opis

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, ostave, terase i kupatila. Može se pregraditi tako da se dobije još jedna soba. //Stan je u odličnom stanju, bez ulaganja, održavan, sa ALU stolarijom, sigurnosna vrata, parket u celom stanu ( u odličnom stanju). Stan ima terasu sa prelepim pogledom na grad. Opremljen kvalitetnim nameštajem i kuhinjom, kompletna bela tehnika i kvalitetna keramika. // etažno grejanje na kotao na struju sa malom potrošnjom el.energije jer je stan veoma topao sa dobrom spoljnom izolacijom. CENA: 76.900 eur U neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za kvalitetan i udoban život (škole, vrtića, doma zdravlja, tržnog centra). Rg.br 848 Za sve dodatne informacije javite se na naše brojeve telefona: ☎️063/8440014 ☎️069/3440014 017/420991 ili lično u agenciji u ul. IVE LOLE RIBARA 13/1 u Vranju !!! KUPAC NE PLAĆA USLUGE AGENCIJE !!! Razgledanje nekretnine je dostupno svakom zainteresovanom klijentu

Prikaži više

Kontakt ograšivača

Prilikom poziva naglasite da ste oglas videli na sajtu ČUVARKUĆA Šifra oglasa: 10243
Pozovi oglašivača