ID 1098309 • Prodaja •  Stan

Gođevačka 36

Gođevačka 36, Divčibare, Opština, Valjevo
Cena
96.000 €
1.371 €/m²
Podeli oglas
Osnovni podaci
Kvadratura
70 m²
Broj Soba
3.0
Sprat
2
Ukupna spratnost
3
Stanje objekta
Luksuzno
Tip objekta
Starogradnja
Datum
2026-05-13
Grejanje
EG
Opremljenost
Terasa Interfon Parking
Dodatne informacije
Uknjižen Odmah useljiv
Opis

Moderan, prostran i svetao stan na Divčibarama, gradnja 2010 godine, vlasništvo 1/1 , uknjižen. Dvostrano orijentisan, površine 70 m2, sastoji se od dve etaže. Prvu čini dnevna soba sa kuhinjom, kupatilom i terasom, dok se na drugoj nalaze dve spavaće sobe svaka sa svojom terasom (terase ne ulaze u kvadraturu stana). Grejanje etažno (trofazna struja). Stan ima svoje obeleženo parking mesto. Na 5 - 6 min. šetnje nalazi se Maxi market, lokalni market, ambulanta kao i benzinska pumpa. 15 min. šetnje do centra. Useljiv odmah, bez ikakvih potrebnih ulaganja. Kontakt: 063/734-5225 ili 069/301-3500

Kontakt ograšivača

Aleksandar
Prilikom poziva naglasite da ste oglas videli na sajtu ČUVARKUĆA
Pozovi oglašivača