Dušana Vukasovića-1098347
ID 1098347 • Prodaja •  Stan

Dušana Vukasovića

Dušana Vukasovića, Beograd
Cena
199.990 €
3.773 €/m²
Podeli oglas
Osnovni podaci
Kvadratura
53 m²
Broj Soba
1.5
Sprat
VPR
Ukupna spratnost
4
Stanje objekta
Renovirano
Tip objekta
Starogradnja
Godina izgradnje
2005
Datum
2026-05-13
Grejanje
CG
Opremljenost
Lodja Klima Podrum KATV Internet Interfon Parking Ostava (špajz)
Dodatne informacije
Uknjižen
Opis

Prodajem stan na Novom Beogradu, 53 m2 (terasa 7m2), blok 62, u visokom prizemlju, odličan, svetao, renoviran 2025. god., klima, 2. tel. linije, MTS TV optika, internet, interfon, podrum od 10m2, lift, u blizini osnovne škole i vrtića, LUDL-a, crkve. Uknjižen, vlasnik 1/1. Prodaje se potpuno namešten ili prazan po dogovoru. Prodaja direktno od vlasnika, bez posredovanja agencije. Useljenje u drugoj polovini 2026. Kontakt tel. +38169629231. Zoran. I am selling an apartment in New Belgrade, 53 m2 (terrace 7 m2), block 62, on the upper ground floor, excellent, bright, renovated in 2025, air conditioning, 2nd phone. lines, MTS TV optics, internet, intercom, basement of 10m2, elevator, near elementary school and kindergarten, LUDL, church. Registered, owner 1/1. It is sold fully furnished or empty by agreement. Sale directly from the owner, without agency mediation. Moving in in the second half of 2026. Contact phone. +38169629231. Zoran

Kontakt ograšivača

Vlasnik
Prilikom poziva naglasite da ste oglas videli na sajtu ČUVARKUĆA
Pozovi oglašivača