ID 1099837 • Prodaja •  Stan

Voždovačka crkva - Jove Ilića, 103m2 + GARAŽA

Jove Ilića, Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd
Cena
520.000 €
5.049 €/m²
Podeli oglas
Osnovni podaci
Šifra oglasa:
23332
Kvadratura
103 m²
Broj Soba
4.0
Sprat
3
Ukupna spratnost
4
Godina izgradnje
2020
Datum
2026-05-20
Grejanje
Gas
Opremljenost
Terasa Klima Lift Telefon Interfon Garaža
Dodatne informacije
Uknjižen
Opis

Voždovac, Voždovačka crkva - Jove Ilića 4.0, 103m2 (terasa), 3/4, GAS, klima, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno sređen i kompletno opremljen stan u novijoj zgradi na Voždovcu. Nalazi se na trećem spratu, a odlikuje ga trostrana orijentacija koja obezbeđuje prijatan osećaj prostora i prirodnu svetlost tokom dana. Ima funkcionalan raspored, sastoji se od dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, odvojenog spavaćeg bloka koji se sastoji od dve spavaće sobe i kupatila, još jedno odvojeno kupatilo i terasa. U cenu stana je uračunato i garažno mesto u zgradi. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za one koji traže kvalitetno opremljen, moderno organizovan i komforan stan u Beogradu. Nalazi se u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, više fakulteta, gimnazije, osnovne škole, marketa i ima odličnu povezanost sa ostalim delovima grada! Retko u ponudi! Uknjižen na 102m2, stvarna merena kvadratura iznosi 103m2. Agencijska provizija 2%. Agent Jovana Simić: 061/62-08-202 (licenca br. 5133)

Kontakt ograšivača

Prilikom poziva naglasite da ste oglas videli na sajtu ČUVARKUĆA Šifra oglasa: 23332
Pozovi oglašivača