Tadeuša Košćuškog-1097708
ID 1097708 • Prodaja •  Stan

Tadeuša Košćuškog

Tadeuša Košćuškog, Beograd
Cena
220.000 €
3.607 €/m²
Podeli oglas
Osnovni podaci
Šifra oglasa:
No data
Kvadratura
61 m²
Broj Soba
2.0
Sprat
5
Ukupna spratnost
5
Stanje objekta
Izvorno
Tip objekta
Starogradnja
Datum
2026-05-11
Grejanje
CG
Opremljenost
Terasa Klima Lift Telefon KATV Internet Interfon
Dodatne informacije
Uknjižen Odmah useljiv
Opis

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz sedamdesetih godina, idealan za udoban i praktičan život. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, sa lepim pogledom na Dunav i odličnom organizacijom prostora. Stan se sastoji od izdvojene spavaće sobe, radne sobe, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu i prelepim pogledom na Dunav, kao i zasebne kuhinje sa trpezarijom. Uz stan dolaze i pripadajući podrum, kao i parking mesta ispred zgrade koja koriste isključivo stanari. Zahvaljujući odličnoj organizaciji prostora, stan pruža osećaj prostranosti, topline i funkcionalnosti. Nalazi se u urednoj i kvalitetno građenoj zgradi, što dodatno doprinosi sigurnosti i dugoročnoj vrednosti nekretnine. Idealan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Dvosoban stan sa pogledom na Dunav izdavaja se funkcionalnim rasporedom, terasom, podrumom i parkingom za stanare. Posrednička naknada se obračunava u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o

Kontakt ograšivača

Prilikom poziva naglasite da ste oglas videli na sajtu ČUVARKUĆA
Pozovi oglašivača