ID 1097994 • Prodaja •  Stan

Svetog Nikole

Svetog Nikole, Beograd
Cena
240.000 €
3.529 €/m²
Podeli oglas
Osnovni podaci
Šifra oglasa:
No data
Kvadratura
68 m²
Broj Soba
3.0
Sprat
4
Ukupna spratnost
4
Stanje objekta
Renovirano
Tip objekta
Novogradnja
Datum
2026-05-12
Grejanje
CG
Opremljenost
Terasa Klima Podrum KATV Internet Interfon
Dodatne informacije
Uknjižen Odmah useljiv
Opis

Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan u ulici Svetog Nikole na Zvezdari, smešten na četvrtom spratu uredne zgrade novije gradnje iz 2009. godine. Stan se izdvaja funkcionalnim rasporedom, velikom terasom i otvorenim pogledom prema gradu. Nekretnina pruža veoma prijatan i praktičan prostor za svakodnevni život, zbog čega predstavlja dobar izbor kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Uknjižena površina stana iznosi 68m², dok ukupna merena površina sa terasom iznosi 82m². Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i velike terase sa koje se pruža otvoren pogled prema gradu. Stan je kompletno renoviran 2021. godine i prodaje se potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem rađenim po meri, što budućim vlasnicima omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja. Grejanje je centralno, a standardna visina plafona od 2,6m dodatno doprinosi prijatnom osećaju prostora. Velika prednost ove nekretnine jeste odlična lokacija i povezanost sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze se TC Zira, vrtići, marketi, škole, restorani i kafići, što ovu lokaciju čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Uz stan dolazi i pripadajuća podrumska prostorija. Trosoban stan u ulici Svetog Nikole na Zvezdari izdvaja se renoviranim enterijerom, velikom terasom i funkcionalnim rasporedom. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika DIVIS NEKRETNINE DOO.