ID 1098679 • Prodaja •  Stan

Gandijeva

Gandijeva, Beograd
Cena
360.000 €
3.462 €/m²
Podeli oglas
Osnovni podaci
Šifra oglasa:
No data
Kvadratura
104 m²
Broj Soba
4.0
Sprat
1
Ukupna spratnost
6
Stanje objekta
Izvorno
Tip objekta
Starogradnja
Datum
2026-05-15
Grejanje
CG
Opremljenost
Terasa Klima Lift KATV Internet Interfon
Dodatne informacije
Uknjižen Odmah useljiv
Opis

Prodaje se četvorosoban stan u Bloku 64, u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa liftom i predstavlja dobar izbor za porodično stanovanje zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, prostranosti i odličnoj mikrolokaciji. Ukupna površina stana iznosi 104m², uz dodatnih 8m² terase. Nekretnina je u izvornom stanju, što budućim vlasnicima pruža mogućnost adaptacije i uređenja prostora u skladu sa sopstvenim potrebama i stilom života. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i odlično organizovan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, tri komforne spavaće sobe, kupatila, toaleta, kao i velike terase koja pruža dodatni osećaj komfora. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje odlična mikrolokacija i neposredna blizina svih sadržaja neophodnih za kvalitetan i udoban život (škola, vrtića, marketa, restorana, šoping centara, kao i brojnih linija gradskog prevoza koje omogućavaju brzu i laku povezanost sa svim delovima grada). Zahvaljujući odličnoj strukturi i atraktivnoj lokaciji, stan predstavlja izuzetnu priliku kako za porodični život, tako i za investiciju. Za svaku preporuku. Uknjižen i useljiv. Četvorosoban stan u Bloku 64 izdvaja se prostranim rasporedom, dvostranom orijentacijom i odličnim potencijalom za porodično stanovanje. Posrednička naknada se obračunava prema Opštim uslovima poslovanja agencije DIVIS NEKRETNINE DOO.