ID 1099967 • Prodaja •  Stan
Galerija (8)

Braće Grim

Braće Grim, Beograd
Cena
192.000 €
4.085 €/m²
Podeli oglas
Osnovni podaci
Šifra oglasa:
No data
Kvadratura
47 m²
Broj Soba
2.0
Sprat
1
Ukupna spratnost
5
Stanje objekta
Izvorno
Tip objekta
Starogradnja
Datum
2026-05-20
Grejanje
TA
Opremljenost
Lift Telefon KATV Internet Interfon
Dodatne informacije
Odmah useljiv
Opis

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u Profesorskoj koloniji, u ulici Braće Grim, na jednoj od najmirnijih i najtraženijih lokacija u gradu. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za život, sa pogledom na zelenilo i tihu jednosmernu ulicu, što budućim vlasnicima pruža osećaj mira i privatnosti.Nalazi se na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan je renoviran pre dvadesetak godina i uredno održavan, a zahvaljujući odličnom rasporedu pruža veliki potencijal za dodatno osavremenjavanje i prilagođavanje potrebama novog vlasnika. Postoji mogućnost adaptacije u dvoiposoban stan. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa prirodnom ventilacijom i ostava. Nekadašnja lođa površine oko 2m2 pripojena je stanu, uz mogućnost vraćanja u prvobitno stanje. Uz stan ide i pripadajuća podrumska prostorija.Grejanje je trenutno na struju, dok postoji mogućnost priključenja na centralno grejanje. Stan poseduje i klima uređaj. Zahvaljujući izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škola, fakulteta, vrtića, prodavnica, parkova i linija gradskog prevoza, nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao investiciju za izdavanje. Stan je uknjižen na 47m2, dok stvarna merena površina iznosi 49m2. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika „DIVIS NEKRETNINE“ d.o.o