ID 1100296 • Prodaja •  Stan
Galerija (4)

VOZDOVAC LEKINO BRDO 73m2 , T ,293360e

Tikveska, Lekino brdo, Voždovac, Beograd
Cena
293.360 €
4.019 €/m²
Podeli oglas
Osnovni podaci
Šifra oglasa:
94231
Kvadratura
73 m²
Broj Soba
3.5
Sprat
3
Ukupna spratnost
4
Tip objekta
Novogradnja
Godina izgradnje
2026
Datum
2026-05-21
Grejanje
CG EG TA Podno
Opremljenost
Terasa Lift Podrum Telefon Interfon Garaža
Opis

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.5, 73.34 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja iz 2026. godine. Luksuzna novogradnja u najlepsem delu Tikveske ulice. Dvostrano orijentisan stan - ka dvoristu i bocno. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavace sobe, kupatilo i terasa. Mogucnost kupovine parking mesta u garazi (klackalica) po ceni od 20 000 evra + PDV. Useljiv do 01.06.2027. godine. Cena 293 360 evra sa PDV-om. Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija. Specijalna ponuda - BEZ PROVIZIJE KUPCA! Raicevic nekretnine 065/452-77-77

Prikaži više

Kontakt ograšivača

Prilikom poziva naglasite da ste oglas videli na sajtu ČUVARKUĆA Šifra oglasa: 94231
Pozovi oglašivača