ID 1098379 • Prodaja •  Stan

Rakovica, Kneževac - 17. oktobra

17. oktobra, Kneževac, Rakovica, Beograd
Cena
117.000 €
1.746 €/m²
Podeli oglas
Osnovni podaci
Šifra oglasa:
5733
Kvadratura
67 m²
Broj Soba
3.0
Sprat
PR
Ukupna spratnost
5
Tip objekta
Starogradnja
Godina izgradnje
1963
Datum
2026-05-14
Grejanje
EG
Opremljenost
KATV Internet Parking
Dodatne informacije
Uknjižen
Opis

3.0, 67m2 od čega je terasa 9.33m2, prizemlje, TA, KTV, internet, parking U urbanoj zoni naselja, u okruženju privatnih kuća i stambenih zgrada, a u blizini stajališta gradskog prevoza, OŠ „14. oktobar”, kao i ostalih komunalnih i zdravstvenih ustanova, nalazi se porodična stambena zgrada, što je danas retkost u ovom naselju. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u prizemnoj kući sa okućnicom, izgrađenoj 1966. godine. Deo dvorišta koji se koristi obogaćen je voćkama, vinovom lozom i oazom cvetne dekoracije. Stan je dvostrano orijentisan, lepo osunčan, funkcionalnog rasporeda i komotnih prostorija, u izvornom, ali održavanom stanju. U stan se ulazi preko prijatne trem-terase. Objekat poseduje noviju fasadu, bakarne oluke, kao i održavan krov prekriven crepom. Ispred stana organizovan je prostor za sedenje i roštiljanje, popločan novom betonskom podlogom. Pristup je izbetoniran i omogućen za ulazak automobilom, dok je u podnožju smeštena garaža privremenog karaktera, koja je trenutno u funkciji ostave. Iznad stana nalazi se tavanski prostor. Grejanje je na struju ili na čvrsto gorivo. Po specifikaciji opštine i po upotrebnoj dozvoli, površina stana iznosi 67.30m2, odnosno 57.97m2 grejne površine plus terasa površine 9.33m2. Od prostorija: predsoblje, dnevni boravak objedinjen sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, ostava, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan je uknjižen na idealni deo, te kreditni kupci ne mogu aplicirati kod banaka. Kupovina je moguća isključivo za gotovinske kupce. Agent prodaje: Slavica Šušilović 060/545-06-67